Vodní elektrárny

V oboru vodních elektráren naši někteří pracovníci pracují mnoho let. Dále uvedené výčty a nakonec i výčet v našich referencích není zcela úplný. Vždy jsou uvedeny pouze něčím charakterizující stavby.
Podíleli jsme se na zpracování projektů nových velkých elektráren jako je například : VE Gabčíkovo (Slovenská republika), PVE Dlouhé Stráně (Česká republika), VE Mangla (Pakistán), VE Penitas (Mexiko), VE Malka Vakana (Etiopie) a pod.
Podíleli jsme se na zpracování rekonstrukcí velkých elektráren kde byla rekonstruována části nebo celá technologie elektráren. Byli to například elektrárny ve Slovenské republice - VE Orava, VE Hričov, VE Lipovec, VE Nové město a pod. V České republice jsme se podíleli na elektrárnách Vltavské kaskády např. VE Lipno, VE Vranov, VE Orlík, VE Slapy a pod. V zahraničí lze například jmenovat komplex vodních elektráren a přečerpacích elektráren v Německé republice - Risach Trausniz a Tannzmuhle.
Podíleli jsme se nebo jsme samostatně zpracovávali celou řadu projektů malých vodních elektráren. V případě malých elektráren se opět jednalo o výstavbu zcela nových elektráren, nebo o rekonstrukce. Například nové elektrárny - MVE Lipno, MVE Uhorská Ves, MVE Kalná, Podbanské (Slovenská republika), MVE Takle (Norsko), MVE Mohelno (Česká republika), MVE Poas(Cost Rica) a pod. Příkladem rekonstrukce malé vodní elektrárny mohou být projekty elektrárny - MVE Krhanice, MVE Spálov, MVE Kostelec, MVE Práčov a pod.

MVE Klecany

MVE Srednnogortzi

MVE Takle

MVE Kostelec nad. Labem

PVE Štěchovice, VE Orlík, VE Slapy

MVE Poas I, II a III


- zpět -

REFERENCE

Vodní elektrárny | Větrné elektrárny | Tepelné elektrárny | ČOV | Obč. Stavby
Copyright ELPAK.CZ 2007 PRINT PRODUKCE PRAHA &ALL IN 1 - tvorba stránek